LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO
PRZEZNACZONEGO DLA PRZEDSZKOLAKÓW I UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH
Z POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO
pt.: “JA I MOJA RODZINA”
Wolsztyn 21.11.2011r.
Na konkurs dostarczono 572 prace z 26 placówek :
Przedszkole Nr3 w Wolstynie (17 prac); Przedszkole Samorz±dowe w Kaszczorze (7 prac);Zespół Szkolno-Przedszkolny w ¦więtnie (50 prac);
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kaszczorze (5 prac);ZSPiG Siedlec (99 prac); Sz.P.Nr5 w Wolsztynie (68 prac); Sz.P.nr3 w Wolsztynie (82 prac);
Niepubliczne Przedszkole w Komorowie (3 prace);Sz.P. w Tłokach (28 prac); Sz.P. w Starej D±browie (34 prac); Sz.P. w Starym Widzimiu (5 prac);
Sz.P. w Karpicku (19 prac); Przedszkole w Chorzeminie (2 prace); Przedszkole nr5 w Wolsztynie (18 prac); Sz.P. w Buczu (27 prac); Sz.P. w Kębłowie
(19 prac); Sz.P. w Kaszczorze (31 prac); Sz.p. nr1 w Wolsztynie (32 prace); ZSPiG w Mochach (7 prac); Sz.P. w Przemęcie (14 prac);
ZSPiG w Kopanicy (14 prac); Sz.P. w Starym Widzimiu (3 prace);Sz.P. we Wroniawach (1 praca); Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Obrze (14 prac);
Centrum Edukacji ArtMega” (4 prac); Gimnazjum w Kaszczorze (5 prac)
z kat. I (dzieci do lat 6) 190 prac, z kat.II ( uczniowie kl.I - III) 301 prac , z kat.III (kl.IV - VI) 75 prac
oraz 6 prac z kat.IV (gimnazjali¶ci)
W Y R Ó Ż N I O N O
kategoria I
Aleksandra Klementowska ,lat5, Przedszkole Nr 5 Wolsztyn
Milena Borowczak, gr.0a ; Sz.P. Nr 3 Wolsztyn
Marta Handzewniak,lat 5 ;Przedszkole nr3 w Wolsztynie
Zofia Mania, lat 5; Przedszkole nr5 w Wolsztynie
Franciszek Urban, lat 6; Oddział Przedszkolny przy Sz.P. w Srarym Widzimiu
kategoria II
Natalia Kędziora, kl I; ZSP w Kębłowie
Marcel Twardogórski, kl.II; Sz.P. w Starej D±browie
Maria Ambroż, kl.Ia; Sz.P. nr5 w Wolsztynie
Marysia Woch; kl.I; Sz.P. w Kaszczorze
Michał Zygmanowski; kl. I; ZSP w Buczu
Kinga Pudliszewska; kl.III ;Zespół Szkół Gimnazjum i Sz.P. w Buczu
kategoria III
Zofia Koc±ka; lat 10; Centrum Edukacji “ART MEGA” Wolsztyn
Maria Wachulak; lat 10; Centrum Edukacji “ “
Paulina Przymuszała; kl.V; Sz.P. w Kaszczorze
Maria Krawczyk; kl.IV d; Sz.P. nr3 w Wolsztynie
Angelika Pabich; kl.VI; Sz.P. w Obrze
kategoria IV
Klaudia Machoy; kl.I; Gimnazjum w Kaszczorze