1. Na konkurs dostarczono 307 prac, z kat. I (dzieci do lat 6) 74 prace, z kat.II ( uczniowie kl.I - III) 124 prace, z kat.III (kl.IV - VI) 64 prace
oraz 45 prac z kat.IV (gimnazjaliści).
2. Nominacje do nagród głównych :
- S.P. nr 5 - Wolsztyn (30 prac) : Nicole Wittig, Michał Ambroż, Roksana Prządka, Laura Stasiakiewicz,
- S.P. - Tłoki (39prac): Dawid Kotlarski, Dawid Tomiak, Natalia Wróblewicz, Mateusz Andrys, Dominik Nowaczyk, Joanna Wojciech,
- S.P. - Adamowo (29 prace): Luiza Kaczmarek, Nikodem Weiss, Żaneta Łukaszewska, Miłosz Kaczmarek, Wiktor Przybyła,Kamila Skorupińska
- S.P. - Mochy (5 prac) : Lidia Kurasińska
- ZSS - Wolsztyn (33 prace) : Maria Chruszcz, Leszek Główczak, Sławomir Nobik
- Z.S. i Gimnazjum - Obra (24 prace) : Bartosz Waśko, Angelika Babich
- Z.S. i Przedszkole - Kaszczor (39 prace) : Jagoda Ciesielska, Dominik Wolniczak, Oliwia Małczak, Weronika Ziółkowska,
- S.P. i Przedszkole - Stary Widzim (7 prac) : Gabriela Mazur,
- S.P. i Przedszkole - Świętno (8 prac) : Adrianna Bocer,
- Przedszkole - Jażyniec (5 prac): Roksana Rusak
- Przedszkole Nr 3 - Wolsztyn (27 prac) : Antonina Klessa
- S.P. - Kopanica (8 prac): Jesika Przymuszała
- Przedszkole - Kiełpiny (2 prace)
- Przedszkole - Tuchorza (8 prac)
- Przedszkole Nr 3 - Wolsztyn (27 prac) : Julia Skorupińska, Melisa Ciftci,
- S.P. - Wroniawy (5 prac) : Aleksandra Buła,
- S.P. Nr 1 - Wolsztyn (3 prace) : Patryk Maksymowicz
- S.P. - Stara Dąbrowa (16 prac)
- S.P. nr 3 Wolsztyn (15 prac) :Aleksandra Pospiech, Piotr Warząchowski, Weronika Gostyńska, Norbert Czych, Antonina Klessa
- S.P. - Kębłowo (8 prac) : Jakub Dawid, Jakub Świetliński, Bartłomiej Białek,
- Przedszkole nr 5 - Wolsztyn ( 2 prace) :Marcelina Mączka,
- Niepubliczne Gimnazjum w Wolsztynie (2 prace)
- Zespół Szkolno Przedszkolny w Starkowie ( 10 prac) : Nikola Piskorz, Oskar Dobrowolski, Tomasz Kałużny
3. Nagrody główne:
kategoria I ( 4 - 6 lat )
Roksana Rusak (Jażyniec)
Antonina Klessa (Przedszkole nr 3 - Wolsztyn)
Tomasz Kałużny (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starkowie)
Kamila Skorupińska (Szkoła Filialna Adamowo)
kategoria II (kl. I -III S.P.)
Jakub Świetliński (kl. III, S.P. - Kębłowo)
Leszek Główczak (kl.III, Z.S.S. Wolsztyn)
Joanna Wojciech (kl.II, S.P. - Tłoki)
Bartłomiej Białek (kl.Ib, S.P. - Kębłowo)
kategoria III (kl. IV - VI S.P.)
Bartosz Waśko (kl.IVb, S.P. - Obra)
Dominik Wolniczak (kl.V; S.P. - Kaszczor)
Oliwia Małczak (kl.IV; S.P. - Kaszczor)
kategoria IV (gimnazjaliści)
Weronika Ziółkowska (kl.II Gimnazjum - Kaszczor)
Monika Wojciechowska (kl.I ; Z.S.S. - Wolsztyn)
Sławomir Nobik (kl.I; Z.S.S. - Wolsztyn)
Angelika Pabich (kl.III a; Gimnazjum - Obra)